Україна
Київська обл. с.Стоянка, 21
складський комплекс
West Gate Logistic
блок 2Д
(044) 498-91-78
індекс 08114
office@logisticplus.com.uaПереваги

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ ПРИ РОБОТІ З ЛОГІСТИЧНОЮ КОМПАНІЄЮ «ЛОГІСТИК-ПЛЮС» 

1. Зручне географічне розташування нашого складу
- Склад на 21-му км міжнародної траси Е-40 дає можливість зменшити витрати на товаропотік з Європи;
- Зручний плацдарм для розподілу товару по Україні;
- Перебуваючи в двох кілометрах від межі міста, ми можемо приймати і розвантажувати ваш транспорт в будь-який час доби, що особливо актуально в світлі рішення Київських властей про заборону в"їзду в місто автомобілів загальною масою більше 4,5 т з 7:00 до 20:00.
2. Аутсорсинг комплексной логістики
Відсутність необхідності будувати, обладнати, керувати і контролювати свій власний склад, що дозволить інвестувати активи в основний для Вас бізнес і концентрувати увагу лише на ньому.
3. Досвід успішної роботи з мультібрендовими виробниками
4. Сертифікат якості ISO 9001-2008
5. Співвідношення ціни та якості наданих послуг
- Клієнт платить тільки за ту площу і ті послуги, якими він користується, не інвестуючи свої активи на перспективу з урахуванням зростання обсягів, а також отримує можливість швидкого створення буферних запасів.
- Клієнт отримує прозорий бюджет на складські та додаткові послуги.
6. Наявність сучасної WMS системи Logistic Vision. Повна автоматизація управління складом.
WMS система гарантує практично 100%-ву точність обліку товару по кількості, асортименту, терміну придатності і т.і., як під час приходу та зберігання, так і під час складного комісіонування і відвантаження товарів, за рахунок повної автоматизації процесу управління складом і максимального зниження частки людського фактору.
7. Надання додаткових послуг: маркування, стікерування, формування наборів та метроюнітів.
8. Власний транспорт складається з 20 одиниць дрібно і великотоннажних автомобілів, вирішить Ваші транспортні завдання з доставки товару по Києву та Україні.
9. Дистрибуція: надаємо можливість доставки товару в різні точки м. Києва та України використовуючи власний та залучений транспорт, розроблену систему маршрутів його руху, технологію комплектації замовлень і завантаження автомобілів під управлінням WMS та спеціальне складське обладнання.
10. Наявність проблемної зони та зони браку, а також служби якості нашого підприємства гарантують отримання Вашими клієнтами тільки якісного товару.
11. Безпека. Цілодобова робота служби безпеки, системи відео спостереження та доступу, системи контролю температури та вологості, система сплинкерного пожежогасіння.
12. Матеріальна відповідальність за вантаж.
Мінімізація можливих втрат клієнта при зберіганні товару забезпечується нашою повною матеріальною відповідальністю з відшкодуванням збитків, недостач і браку.
Користуючись нашими послугами, Ви маєте економію значних коштів та часу, а також зможете зосередити Ваші зусилля на основному бізнесі.

Якщо у вас виникли запитання - зв"яжіться з нашими консультантами 380 44 498-91-78 або електронною поштою sales@logisticplus.com.ua, office@logisticplus.com.ua