×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Вантажні перевезення по Європі з Logistic Plus

Нерідко українські компанії співпрацюють з європейськими виробниками і заводами. Постачають партії текстилю, взуття, побутової техніки, господарських товарів, електроніки, збірних вантажів і т.д. Ці та інші види товарів потребують грамотного перевезення в Україну, з чим і допомагає компанія Logistic Plus. Ми беремо на себе відповідальність за швидку і безпечну доставку вантажів з Європи, а також допомагаємо з митно-брокерським оформленням.
icon-globe.png

Логісти 3PL-оператора Logistic Plus будують маршрути і підбирають транспорт необхідного формату: фури, газелі, машини з причепами для цистерн і рефрижераторів. Ми надаємо склади для відповідального зберігання, комплектації збірного вантажу і фулфілмента. Logistic Plus організовує доставку вантажів з Європи автотранспортом з повним оформлення документів. Ми досвічені в усіх юридичних і практичних нюансах роботи в цьому напрямку. Це допомагає нам якісно виконувати свою роботу і підлаштовуватися під запити клієнтів. Так, наші фахівці зможуть прискорити доставлення, а при необхідності організувати зберігання в Європі. Також Logistic Plus оформлює документацію для митного контролю при перевезенні будь-якого вантажу по європейських країнах.

Які особливості варто знати про доставлення вантажів з Європи фурами?

Компанія Logistic Plus має значний досвід роботи з доставленням вантажів з Європи в усіх сферах бізнесу. У нас опрацьовані алгоритми підготовки товарів в Україні, оформлення документів і складання логістичного маршруту. Є обладнані склади в Київській області, які можуть стати пунктом завантаження або переформування і комплектації вантажу. З нами працюють профільні фахівці, юристи і логісти, які допомагають швидко пройти етап митно-брокерського оформлення в будь-якій європейській країні. Логісти вибирають потрібний тип вантажоперевезення, транспорт і складають безпечний маршрут. Це робить нашу роботу швидкою і якісною.
Logistic Plus перевозить з Європи наступні типи товарів:

 • Рослини, насіння, квіти і т.д.
 • Предмети з крихкого матеріалу: скляний посуд та ін.
 • Рідкі й газоподібні речовини, що вимагають особливих умов утримання.
 • Лікарські засоби, устаткування, інструменти мед діяльності.
 • Одяг, взуття, аксесуари і предмети побуту.

Оскільки логістичні послуги включають оформлення пакету документації, яка буде відповідати законодавчій базі двох країн, а також митних домовленостей, Logistic Plus пропонує рішення всіх цих моментів. Зважаючи на велику практику навіть зі складними видами товарів, наші співробітники знайомі з усіма тонкощами оформлення накладних для ЄС. Ми постійно відстежуємо зміни, що відбуваються в законодавстві. Тому фірми, які оформлюють доставку вантажів з Європи у нас, можуть повністю покладатися на 3PL оператора в цьому питанні.


Відповідальний етап — це опис і облік товару. Після прибуття на склад, наші фахівці ретельно перевіряють цілісність товару.. Ми беремо на себе відповідальність за збереження товару.

Останнім етапом доставлення є передача товарів клієнту. Після прибуття клієнт перевіряє цілісність і комплектацію товару, а також отримує звіт.

Переваги доставки вантажів з Європи в Logistic Plus

Робота з логістичною компанією Logistic Plus складається з декількох етапів:

 • Перший — ви зв'язується з нами зручним способом. Номери телефонів та всі контактні дані вказані на сайті.

 • Ми аналізуємо надану інформацію, вимоги клієнта, підбираємо зручний спосіб транспортування. Враховуємо побажання щодо термінів доставки і індивідуальні характеристики товару. Пропозиція щодо вибору маршруту, транспорту і послуг формується швидко і відразу направляється клієнту.

 • Підписання договору. Після узгодження всіх деталей, ми підписуємо договір і приступаємо до підготовки і безпосереднього виконання завдання.

 • Надання звіту на вимогу клієнта на всіх етапах співпраці.

 • Розвантаження в місці призначення.

 • Оплата послуг згідно з договором.
Транспорт і склади Logistic Plus оснащені всім необхідним обладнанням, яке може знадобитися під час міжнародних вантажних перевезень. Тому витрати, спрямовані на доставлення вантажів з Європи, будуть зведені до мінімуму. Кожному клієнту Logistic Plus пропонує: 

 • Індивідуальний підхід до формування замовлення. Ми враховуємо всі тонкощі доставлення товару (температурний режим, санітарні умови, можливість транспортувати збірним або окремим вантажем).
 • Стабільну вартість. Крім вибору оптимального маршруту і транспорту, Logistic Plus пропонує також доставлення в форматі збірних вантажів, якщо партія невелика.
 • Складання документації, яка необхідна для проходження митного контролю. А також складання накладних за всіма вимогами законодавства країни, з якої ви ввозите товари.
 • Страхування товарів від пошкодження в дорозі і інших проблем, які прописуються в договорі.
 • Звіти на вимогу клієнта.
 • Дотримання термінів та інших домовленостей.
Перевезення вантажів з Європи — це відповідальний етап зовнішньоекономічної діяльності, тому діяльність Logistic Plus побудована на дотриманні законів і оперативній, кваліфікованій роботі. Це дозволяє нам гарантувати безпеку і швидкість доставлення.
Наша адреса:

Україна, 08114,
Київська область,
с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
складський комплекс AMTEL-2.

Контакти:

+38 (044) 498 91 78
Відділ продажу послуг
+38 (050) 640 55 71
sales@logistic.plus

Соціальні мережі: