×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Контейнерні перевезення з Logistic Plus Ukraine

Компанія Logistic Plus надає всі необхідні транспортно-логістичні послуги, серед яких — контейнерні перевезення вантажів в Україні та світі. Відмінність цього типу доставки у тому, що товар розміщують в контейнерах на складі, а розпаковують лише в місці призначення. Бокс не відкривають в дорозі або при передачі в інший транспорт. Робочі переносять лише контейнер, а не товар, як це відбувається в інших типах вантажних перевезень.
icon-transport.png

Такий підхід дозволяє дотримуватися санітарних вимог і зберігати товар в цілісності. Підходить для транспортування харчових продуктів, коштовних або крихких товарів.

Особливість контейнерних перевезень

Контейнерні перевезення — це доставлення вантажів будь-якого формату в спеціальному металевому боксі. Тип контейнерів може бути різним: рефрижератори (контроль температури), бокси без верхніх або бічних стінок (для швидкого транспортування). Найчастіше контейнерні перевезення використовуються при мультимодальній доставці, коли на маршруті залучено кілька одиниць транспорту.

Контейнерні перевезення передбачають наявність особливого пакета документів. Оскільки в дорозі товар не вивантажують, 3PL-оператор Logistic Plus відразу оформляє документи відповідно до сучасних вимог законодавства про транспортування закритого вантажу.

При необхідності зміни фури або автомобіля, переміщається сам контейнер, а вміст не виймають. Це забезпечує безпеку при транспортуванні.

Переваги контейнерних перевезень

Процес контейнерних перевезень складається з декількох етапів:

 • Товар акуратно розміщують в контейнерах, так, щоб він не пошкодився в дорозі.
 • Контейнери закривають.
 • Оформлення пакету документів для транспортування (при необхідності включаючи документи для митниці).
 • Контейнер переміщують в фуру за допомогою вантажної техніки, після чого транспорт відправляється зі складу. При необхідності зміни фури, що найчастіше буває при перетині кордону, переміщують не вміст, а сам контейнер.
 • Після прибуття продукція відвантажується за вказаною адресою.

Міжнародні контейнерні перевезення — багатоетапний процес, який необхідно постійно контролювати, але він має цілий ряд переваг. Ціни на контейнерні перевезення нижче, ніж на інші типи доставлення.Вони безпечніші і можуть здійснюватися при повному або консолідованому завантаженні.

Послуги 3PL-оператора Logistic Plus

Компанія Logistic Plus здійснює контейнерні перевезення в Україні та Європі. Основні складські приміщення компанії знаходяться в Київській області, що робить доставлення вантажів швидким в усі області країни. У нашому арсеналі чотири різних типи контейнерів для окремих видів продукції:

 • Для харчів і медикаментів — рефконтейнер.
 • Для перевезення рідин і газів — Tank з вмонтованою цистерною.
 • Для невеликих товарів — Flatrack.
 • Контейнер, що накривається тентом, щоб залишити верх відкритим — Open Top.

Переваги 3PL-оператора Logistic Plus

 • Безпечне доставлення. При звичайному перевезенні товари різного типу пакуються в ящики, коробки або пакети зі стретч-плівкою. При зміні машини кожен з ящиків вручну перевантажують, вони часто падають або пошкоджуються. Це виключено в безпечних контейнерних перевезеннях.
 • Контейнерні перевезення для будь-якого вантажу. У нас є транспорт різної вантажності, що обладнаний під товари з особливими умовами транспортування.
 • Доставлення на будь-яку відстань в заздалегідь встановлені терміни.
  Компанія Logistic Plus має розвинену інфраструктуру, тому зможе побудувати маршрут з максимальною економією часу і коштів. А оператори лінії простежать за тим, щоб товар ніде не затримувався.
   Наша адреса:

   Україна, 08114,
   Київська область,
   с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
   складський комплекс AMTEL-2.

   Контакти:

   +38 (044) 498 91 78
   Відділ продажу послуг
   +38 (050) 640 55 71
   sales@logistic.plus

   Соціальні мережі: