Вантажні перевезення в Україні з Logistic Plus Ukraine

Logistic Plus пропонує своїм клієнтам транспортно-логістичні та суміжні послуги. Наша сфера діяльності — це транспортування стандартних, збірних, негабаритних і небезпечних вантажів по всій території України і за кордоном. Вантажоперевезення як найзапитуваніша послуга популярна серед малого та середнього бізнесу, підприємців та великих виробництв. Послуга дає змогу знизити навантаження на власний автопарк чи повністю від нього відмовитися. Це ще раз підтверджує, що передача вантажоперевезень на аутсорс 3PL-оператору — вигідне та ефективне рішення.
icon-transportleft.png

3PL-оператор надає комплексну послугу і дозволяє відмовитися від ланцюга з декількома посередниками та виконавцями. Таким чином, спрощується контроль за всім процесом, мінімізуються випадки пошкодження вантажу і завжди точно дотримуються терміни доставлення. При співпраці з Logistic Plus ви отримуєте 100% гарантію того, що товар прибуде в місце призначення без пошкоджень і згідно з визначеними дедлайнами, а відповідальність за процес транспортування повністю лягає на логістичну компанію.

Вантажні перевезення в Україні: що це і кому буде корисно

Вантажні перевезення в Україні — це транспортування великого об’єму товару з, наприклад, з виробництва на склад чи в місце дистриб’юції.
Залежно від місця прийняття і передачі товару виділяють чотири види транспортування:

 • Від складу до складу. Машина прибуває на склад, ми завантажуємо продукцію і відвозимо її в пункт призначення.
 • Від дверей до складу. Співробітники Logistic Plus приїжджають на підприємство, або в будь-яку іншу точку, завантажують товар або контейнери і привозять вантаж на склад.
 • Від складу до дверей. Процес зворотний до попереднього пункту. Ми здійснюємо доставлення зі складу в точку дистрибуції, при необхідності розвантажуємо контейнери в місці призначення.
 • Від дверей до дверей. Цей тип найчастіше замовляють приватні особи. Він полягає у прийманні вантажу та його доставленні за вказаними адресами.

Види вантажоперевезення розрізняються не тільки місцем відбуття і прибуття машини, але і способом доставлення. Транспортування Україною може здійснюватися фурами, машинами, причепами та іншими видами вантажних авто. Вибір залежить від формату, типу та ваги вантажу, який потрібно перемістити. Чим більший об’єм, тим більша вантажність автомобілю необхідна. В арсеналі Logistic Plus великий автопарк, тому логісти вибирають вигідний та  доцільний варіант під кожен рейс.

Як формуються ціни на вантажні перевезення

Цінова політика 3PL-оператора Logistic Plus базується на принципах прозорості та стабільності вартості послуг. Залежить від основних факторів: напрям, протяжність маршруту, тип і обсяг вантажу, який потрібно перевезти. Тарифи нашої компанії стабільні та не змінюються після укладення договору. Ми відразу прораховуємо всі ризики та закладаємо вартість необхідних послуг, тому ціна на вантажоперевезення залишиться такою ж, як і в договорі.
Найпопулярніші напрямки вантажоперевезень Україною — це столиця, обласні центри, міста з вантажними переправами через річку Дніпро, а також промислові населені пункти. Вантажні перевезення в Logistic Plus здійснюються в межах міста, всередині країні й за кордоном.

Коли ви замовляєте вантажоперевезення в Logistic Plus, то отримуєте компетентну розробку найкоротшого маршруту, транспорт, який підходить саме під ваш вантаж, послуги необхідних робітників (складський персонал, вантажники, адміністратори), а також вантажно-розвантажувальну техніку.

Переваги вантажних перевезень з Logistic Plus

Logistic Plus працює з 2008 року і має великий досвід в різних сферах бізнесу, добре обладнані складські приміщення і власний автопарк. Ми зібрали у своєму арсеналі найнеобхідніші типи транспорту:

 • Зерновози. Це тип причепа на фурі, в який засипається зерно. Він затягується зверху брезентом або іншою щільною тканиною, яка пропускає повітря і захищає вантаж.

 • Цистерни. Часто перевозять вибухонебезпечні або пожежонебезпечні рідкі речовини: бензин, нафту або хімічні сполуки.

 • Напівпричепи з тентом. У них можна транспортувати практично будь-який тип товару. Їх прикріплюють до фури, і відправляють на будь-які маршрути.

 • Ізотермічні фургони. Вони бувають трьох розмірів і слугують для транспортування товару, який необхідно тримати в особливих умовах. Металева конструкція підтримує необхідну температуру і вологість для харчових продуктів, ліків і т.д.

 • Самоскиди. У них перевозять навалювальні, висипні та інші вантажі, яким підходить тип розвантаження, що застосовуваний в самоскиді.

 • Рефрижератори. Застосовують для вантажоперевезення товарів, які вимагають дотримання певних температурних і санітарних норм. Вартість їх вище, тому що працює холодильне обладнання.

Чому варто довіряти вантаж Logistic Plus

Вантажні перевезення с Logistic Plus — це:

 • Транспортування товарів будь-якого виду чи складності. Прозора ціна та дотримання санітарних норм.
 • Індивідуальний вибір маршруту і транспорту під ваш тип вантажу.
 • Вантажоперевезення по всій країні та за кордоном.
 • Дбайливе ставлення до бюджету компанії.
 • Оформлення всієї документації, а також надання звітів на вимогу клієнта.
 • Гарантія якості послуг.
Замовити вантажоперевезення можна на різні партії. Для тих, кому потрібно транспортувати щось невеликого розміру, ми пропонуємо відрядні рейси. Оскільки за одну поїздку ми перевеземо відразу декілька партій від різних клієнтів, ви сплачуєте не повну вартість, а лише її частину. Телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання, сформуємо замовлення та почнемо співпрацю.
Наша адреса:

Україна, 08114,
Київська область,
с. Стоянка, Житомирське шосе 21,
складський комплекс West Gate Logistic, блок 2Д.

Контакти:

+38 (044) 498 91 78
Відділ продажу послуг
+38 (050) 440 00 70
request@logisticplus.com.ua

Соціальні мережі: