×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Інтермодальні перевезення з Logistic Plus

Компанія Logistic Plus — це успішний 3PL оператор. Ми здійснюємо транспортно-логістичні послуги в Україні та світі. Постійно розширюємо список послуг для наших клієнтів. Так, ми організовуємо різні типи перевезень: контейнерні, збірні, рефрижераторні та інтермодальні.Для інтермодальних перевезень використовуємо кілька одиниць транспорту, організовуємо процес транспортування та здійснюємо всі підготовчі роботи.
icon-transport.png

Що таке інтермодальні перевезення вантажів?

Це логістична послуга, яка здійснюється за допомогою декількох одиниць транспорта. Метою є послідовне доставлення вантажу декількома видами транспорту. Весь вантаж знахожиться в контейнерах для того, щоб його можно було безпечно та швидко транспортувати з однієї фури в іншу. Це потрібно під час зміни транспорту.
Весь процес може відбуватися під керівництвом 3PL-оператора, що звільняє клієнта від зайвих витрат, години на менеджмент вантажних перевезень. Якщо є необхідність у міжнародних доставленнях, ми беремо на себе митно-брокерське оформлення. 

Під час інтермодальних перевезеннях вантажів важливо економити час, тому весь процес оформляється за одної документацію. Часто такий тип перевезень супроводжується експедиційними послугами для контролю якості на всіх етапах доставки кваліфікованим спеціалістом. Клієнт відстежує всі ці етапи в звітній документації, а також за допомогою логістичних інформаційних систем. 

Переваги системи інтермодальних перевезень

Цей тип доставки направлений на зниження витрат при вантажних перевезеннях і сокрочення часу доставлення. Не потрібно укладати договір з декількома компаніями, адже є комплексний документ. Ви спрощуєте увесь менеджмент і організацію процесу, а також мають гарантії якості вантажу. 

3PL-оператор самостійно прокладає маршрут, обирає оптимальний транспорт, створює алгоритм перевезення. 

Чому Logistic Plus?

Logistic Plus — це українська компанія міжнародного рівня, яка пропонує клієнтам відповідальні інтермодальні перевезення, внутрішні та міжнародні.
Наші переваги:

 • Доставлення в місце призначення день в день.
 • Швидке документальне оформлення.
 • Маршрут складають досвічені логісти.
 • Збереження вантажу.
 • Дотримання стандартів якості надання послуги.
 • Оптимальная вартість.
  Інтермодальні перевезення будуть корисні всім, хто має організувати ефективне постачання вантажу, особливо з-за кордону. Це спосіб зекономити і бути впевненим у збереженні товару. 
  Наша адреса:

  Україна, 08114,
  Київська область,
  с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
  складський комплекс AMTEL-2.

  Контакти:

  +38 (044) 498 91 78
  Відділ продажу послуг
  +38 (050) 640 55 71
  sales@logistic.plus

  Соціальні мережі: