×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Вантажні перевезення по СНД з Logistic Plus

Вантажні перевезення по СНД вкрай важливі для українських компаній, тому що це країни з виробництвами, міжнародними партнерами і популярним ринком збуту товарів. Затребувані маршрути лежать в Грузію, Вірменію, Таджикистан, Узбекистан, Азербайджан, Білорусь, Казахстан і Молдову. Logistic Plus протягом багатьох років успішно здійснює міжнародні перевезення за цими та іншими напрямами і бере на себе митно-брокерське оформлення.
icon-globe.png

Проблема вантажних перевезень по СНД для молодих компаній полягає в тому, що маршрути займають тисячі кілометрів. Це величезні фінансові витрати, якщо намагатися організувати перевезення власними силами. Крім того, необхідний вузькоспеціалізований юрист, який зможе оформляти документи відповідно до законів і митних норм кожної країни. Logistic Plus вже понад 10 років працює в цьому напрямку і бере на себе відповідальність при складанні маршруту та здійсненні перевезень. Ми гарантуємо нашим клієнтам якісні та своєчасні послуги.

Вантажні перевезення по СНД: проблеми, які вирішує Logistic Plus

Перевезення товарів країнами СНД вимагає чіткого плану, який буде враховувати витрати, складності на кордоні, вантажно-розвантажувальні роботи і складання документації. Вигідним варіантом вантажоперевезень по СНД вважається доставлення товарів автотранспортом. Оскільки на кордоні до нього менші вимоги, витрати на перевезення виходять менше, хоча в деяких окремих випадках це може зайняти трохи більше часу.
Logistic Plus пропонує не тільки послуги з перевезення, а й виконання завдань, пов'язаних з оформленням документів. 3PL-оператор бере на себе обов'язки по оформленню:

  • Митно-брокерських операцій. На всіх кордонах є свої нюанси приймання вантажів, тому Logistic Plus гарантує грамотне оформлення всіх документів, що прискорить процес проходження кордону.
  • Страхових документів.
  • Документів з транспортування, яка буде котируватися і в Україні, і в усіх країнах СНД.
  • Маршрутного листа.

Ціна на вантажоперевезення по СНД варіюється в залежності від довжини маршруту, особливостей товару і набору послуг. Кожне замовлення Logistic Plus формує окремо, з урахуванням всіх вимог. Орієнтовну ціну повідомляють менеджери на перших етапах співпраці. Зв'язатися з ними ви можете за телефонами, вказаними на сайті, або за допомогою онлайн-чату.

Переваги Logistic Plus

Компанія займається вантажоперевезеннями по СНД: в нашому арсеналі вантажівки, машини і фури різного масштабу. Ми можемо запропонувати перевезення вантажу від 3 до 100 тонн, а також менших партій в збірних перевезеннях.
3PL-оператор Logistic Plus це:

  • Індивідуальний підхід до формування замовлення. Наші логісти враховують всі, що пов'язано з особливостями транспортування. Для медикаментів застосовуються рефрижераторні бокси, які можуть підтримувати потрібний температурний режим в кожному окремому відсіку. Для інших типів застосовують контейнерні або боксові перевезення.

  • Підписання всіх договорів, що вимагаються при перевезенні вантажу.

  • Додаткові можливості для всіх клієнтів. За бажанням замовника можна забезпечити експедирування, охорону і зберігання товару. При виникненні питань наші менеджери проводять безкоштовні консультації клієнтів на всіх етапах роботи.
Наша адреса:

Україна, 08114,
Київська область,
с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
складський комплекс AMTEL-2.

Контакти:

+38 (044) 498 91 78
Відділ продажу послуг
+38 (050) 640 55 71
sales@logistic.plus

Соціальні мережі: