×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Економія з VAS послугами від Logistic Plus

icon-transport.png

Сьогодні кожен клієнт логістичної компанії хоче отримати не тільки якісну доставку, а й комплексне обслуговування. Замовникам не має сенсу витрачати час на пошук окремих фірм, що займаються документацією, перепакуванням та обробкою товарів, коли вони можуть укласти комплексний договір з однією компанією. Logistic Plus пропонує своїм клієнтам VAS послуги, які включають маркування споживчих товарів, перепакування та інші види послуг, які необхідні b2c і b2b.

Vas послуги: що це і чому вигідно?

VAS або value added service в перекладі з англійської — це доданий сервіс. Це підготовка перед продажем, яку надають 3PL оператори. VAS послуги охоплюють наступні процедури:

 • Повторне упакування товару, яке проводять для переформування вантажу.
 • Комплектацію подарункових наборів. Багато магазинів використовують даний маркетинговий хід для підвищення продажів.
 • Термоупакування. Деяка продукція має транспортуватися в боксах, які не будуть пропускати повітря. Завдяки цьому вміст не псується. Крім того, так укомплектовують деякі  подарункові та акційні набори.
 • Маркування. Зараз на ринку обов'язковою умовою стала наявність наліпки українською мовою на товарах іноземного виробництва. Це необхідно, тому що кожен покупець має право знати необхідну інформацію про продукт і склад, але при цьому не зобов'язаний знати інші мови. Таким чином, маркування споживчих товарів стало невід'ємною частиною логістичних послуг.
 • Вкладання сертифікатів, промо матеріалів і інструкцій в коробки з товарами.

VAS послуги сприяють тому, щоб товари приходили в пункт призначення в належному вигляді. Якщо порівнювати вартість кожного окремого оператора, якого необхідно знайти і найняти, то ціна на VAS послуги у логістичної компанії виходить набагато менше. На вартість не обов'язково впливають терміни роботи — замовлення виконуються або день в день, або відповідно до положень в договорі.

Найчастішими запитами ринку вважаються маркування споживчих товарів та перепакування продукції в поліетиленову плівку.

VAS послуги від Logistic Plus

Logistic Plus надає VAS послуги різного типу. На кожному складі нашої компанії є необхідний набір обладнання для перепакування товару. Також ми надаємо послуги зі стікування. При необхідності, ми розміщуємо товар клієнта на своїх складах в Київській області для тимчасового або тривалого зберігання.
  Переваги Logistic Plus:

  • Якісні матеріали, які гарантовано захистять товар в дорозі і збережуть товарний вигляд продукції.
  • Оперативна робота. У Logistic Plus готові взятися навіть за замовлення, які потрібні "на вчора".
  • Індивідуальний підхід і дбайливе ставлення до продукції користувачів. Пошкодження товару в Logistic Plus неможливе, тому що ми цінуємо довіру кожного, хто звернувся до нашої компанії.

   Замовити VAS послуги ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами телефоном, або будь-яким зручним способом. Всі контакти компанії знаходяться на головній сторінці.
   Наша адреса:

   Україна, 08114,
   Київська область,
   с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
   складський комплекс AMTEL-2.

   Контакти:

   +38 (044) 498 91 78
   Відділ продажу послуг
   +38 (050) 640 55 71
   sales@logistic.plus

   Соціальні мережі: