Якісні послуги з перевезення вантажів в Києві

Якісні складські послуги в Києві
lhblock.png
lhblock.png

Якісні складські послуги в Києві

Компанія Logistic Plus Ukraine, як сучасний 3PL-оператор, надає замовникам комплексні логістичні рішення. У частині складської логістики ми надаємо своїм Клієнтам послуги відповідального зберігання вантажів, їх складську обробку, комплектацію замовлень, перепакування товарів і матеріалів на власних та орендованих складах.

Складські послуги в Києві — це комплекс операцій і робіт, що включають зберігання, склад, логістика, обробку і доставку товару. Мета послуг складського зберігання — дати клієнтам якісний сервіс. Цю мету ми виконуємо завдяки новітнім технологіям складської обробки товарів, сучасному складського обладнання і професіоналізмом всього персоналу.
 
Виконання у строк поставок товарів кінцевому споживачеві, вкрай уважне заповнення і облік документів, забезпечення абсолютної схоронності товарно-матеріальних цінностей. Ці пункти є надзвичайно важливими у підприємницькій діяльності. Професіоналізм співробітників компанії Logistic Plus Ukraine і модернізоване обладнання складських приміщень - гарантія виконання високоякісних послуг по складу. Вони представлені в Києві нашою компанією.

Транспортні послуги

Національниі та міжнародні

Брокерське та митне обслуговування

Митно-брокерське обслуговування / митне оформлення вантажів
Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми зібрали команду професійного персоналу, який ставиться до своєї роботи відповідально і з усією увагою.

Підтримуючи свою репутацію, передові у своїй сфері українські компанії замовляють складські послуги у нас. Тим самим вони перекладають всі зобов'язання на аутсорсинг функції відповідального зберігання вантажів власне нашої компанії. Фахівці завжди готові вирішити найскладніші проблеми складської логістики.
 
Ми гарантуємо нашим клієнтам якість зберігання та транспортування товарів, довірених нам. Також у нас найприємніші і лояльні ціни на складські послуги для Києва.
 
Після підписання договору обома сторонами відбувається виконання всіх вимог і пунктів з відповідального зберігання вантажів. За умовами контракту гарантується безперервна і безперебійна діяльність в області складських послуг вашої компанії. Передача на аутсорсинг логістики складу Logistic Plus Ukraine, клієнти отримують кваліфіковані послуги. Крім того, виникає можливість витрати на експлуатацію та забезпечення різних складських приміщень перевести в непостійні витрати. Дані фінансові кошти розумні підприємці направляють на збільшення власного основного бізнесу.

У компанії Logistic Plus Ukraine згуртовано працює команда професіоналів

Вони з невід'ємними відповідальністю і увагою ставляться до товару або вантажу кожного клієнта. Гарантія лягає на:

 • Комплексне обслуговування складських та логістичних послуг;
 • Якісне зберігання ввіреного нам товару;
 • Надання повного звіту про експедирування вантажу, умови зберігання і доставки;

Якщо Вам потрібна інформація про наявність та стан товарів на складі, ми оперативно її надамо

Мета складських послуг — успішний бізнес клієнта! Наше головне завдання — завжди і вчасно інформувати клієнтів про стан товарів, оскільки це важливо для ефективної логістики складу, дистрибуції, транспортування і головне, для побудови успішного бізнесу наших клієнтів. 
  Наша адреса:

  Україна, 08114,
  Київська область,
  с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
  складський комплекс AMTEL-2.

  Контакти:

  +38 (044) 498 91 78
  Відділ продажу послуг
  +38 (050) 640 55 71
  sales@logistic.plus

  Соціальні мережі: