Міжнародні вантажні перевезення: переваги Logistic Plus

Logistic Plus — це транспортно-логістична компанія, що займається автомобільними перевезеннями вантажів по Україні та за кордоном. Сьогодні багато компаній ведуть міжнародну торгівлю, яка вимагає своєчасних перевезень. Тримати власний автопарк невигідно, якщо немає щоденної доставки, так само як і утримувати штат водіїв, охоронців і механіків. Нерідко машини в гаражі застоюються і не окупають себе.
icon-globe.png

Міжнародні вантажоперевезення автотранспортом вирішують цю проблему і дають оптимальне співвідношення ціни і якості. Машини 3PL-оператора Logistic Plus здійснюють рейси до будь-якої країни Європи, також в СНД. Наші логісти грамотно складають маршрут, завдяки чому доставлення проходить швидко, стабільно і без проблем на кордонах.

Міжнародні вантажоперевезення з 3PL-оператором Logistic Plus

Компанії, що займаються міжнародними перевезеннями вантажів, повинні не тільки зуміти швидко надавати автомобіль, але і повністю оптимізувати всі витрати пов'язані з процесом. Товари, які доставляють вантажними машинами, класифікуються на кілька типів: швидкого доставлення, що вимагають певних умов транспортування, маленькі чи великі за обсягом і т.д. Залежно від цього підбирають транспортний засіб і оптимальний маршрут.
Ціни на міжнародні перевезення варіюються в залежності від кількості товару, пройденої відстані і швидкості виконання роботи. При необхідності клієнт може задати додаткові параметри та замовити додаткові послуги.

Міжнародні перевезення транспортом мають попит, бо це вигідна та якісна послуга:
 • Ціна і якість оптимальні, бо ми обираємо оптимальний транспортний засіб, враховуючи тип та обсяг партії. Можна перевозити як невеликий вантаж, так і від 3-5 тонн за раз.
 • Забрати товар зі складу замовника можна в будь-який час і в будь-якому місці.
 • Міжнародні вантажоперевезення фурами здійснюються в будь-яку пору року і в складних погодних умовах.
 • Схема такого транспортування називається "від хати до хати". Машина забирає товар з вашого складу або виробництва і доставляє за вказаною адресою.
 • Контролювати розташування вантажу і ситуацію в дорозі можна завдяки постійному зв'язку з водієм. Звіт про переміщення надається на першу вимогу замовника.
 • Процес страхування, завдяки якому відповідальність за міжнародні перевезення вантажів фірми беруть на себе.
 • При необхідності легко організовується охорона і супровід.

Logistic Plus — одна з передових логістичних компаній України

Logistic Plus організовує вантажоперевезення по Україні і за її межами. Ми не тільки надаємо транспортні, складські та логістичні послуги, а й допомагаємо оформити документи, простежити за швидкістю і якістю транспортування. Ми вже понад 13 років на ринку і маємо повністю налагоджені алгоритми роботи на всіх етапах доставлення.

Ціни на міжнародні автоперевезення варіюються в залежності від зовнішніх і внутрішніх факторів. Якщо вам потрібно розрахувати точну суму, телефонуйте нашим менеджерам, і вони дадуть компетентні відповіді та розрахунки відповідно до ваших вимог. 

Оформлення документів

Грамотна логістика вимагає комплексного підходу до формування пакету документів. Для перевезення вантажів по Україні буде достатньо оформити дорожній лист, документи на сам товар і договір з логістичною компанією. Якщо ж перевезення відбувається в закритому контейнері, то може знадобитися документ, що підтверджує дозвіл на транспортування такого типу.
Міжнародні транспортування вантажів вимагають вивчення законів різних країн. Крім роботи з митницею, де потрібно пройти контроль, важливо не забувати про договори, що відповідають законодавству двох країн. Logistic Plus самостійно вивчає всі тонкощі і формує пакет документів.

Види документів для міжнародних вантажоперевезень:

 • Опис вантажу. Сюди відносять інвойс, аркуш про пакування, сертифікати і т.д. Оскільки деякі групи товарів вимагають транспортування в закритих контейнерах, в документах максимально точно описують вміст. Розповсюджена практика використання УКТЗЕД для економії часу.

 • Накладні формату CMR. Для міжнародних перевезень транспортом необхідно оформити певний набір документів відповідно до вимог країни.

 • Дозволи на ввезення і вивезення вмісту. До них відносять сертифікати, які підтверджують, що товар пройшов контроль.

3PL-оператор Logistic Plus самостійно займається розв'язанням цих питань. Вже довгі роки ми займаємося митно-брокерським оформленням при перетині кордонів. Наші клієнти звільняються від фінансових і трудових витрат. Більш того, можна бути впевненим у відсутності затримок на митниці.

Види міжнародних вантажоперевезень Logistic Plus

3PL-оператор Logistic Plus гарантує індивідуальний підхід до формування транспортних перевезень для кожного клієнта. Ми працюємо з усіма вантажами і готові запропонувати міжнародні вантажоперевезення:

 • У контейнерах. Такий тип транспортувань гарантує 100% збереження товару. При контейнерних перевезеннях вантаж переміщається тільки бокс. Товар при цьому не дістають з контейнерів, що і забезпечує його безпеку.
 • У рефрижераторах. Його застосовують для перевезень товарів з обмеженим терміном придатності, або для тих, що вимагають певного температурного режиму (медикаменти).
 • У фургонах з відкритим верхом, який накривається брезентом. У ньому найчастіше перевозять зерно або речовини, схожі за структурою.
 • У цистернах. Їх застосовують для міжнародних вантажоперевезень рідких або газоподібних матеріалів. Іноді їх доповнюють спеціальним покриттям, що може довгий час підтримувати заданий температурний режим.
Для малогабаритних товарів компанія Logistic Plus пропонує послуги з перевезення збірного вантажу. Ми забираємо ваш товар, при необхідності розміщуємо його на своїх складах в Київській області, добираємо замовлення до укомплектування фури і відправляємо вантаж. Міжнародні перевезення можуть здійснюватися в один або кілька міст, в залежності від ваших потреб.
Наша адреса:

Україна, 08114,
Київська область,
с. Стоянка, Житомирське шосе 21,
складський комплекс West Gate Logistic, блок 2Д.

Контакти:

+38 (044) 498 91 78
Відділ продажу послуг
+38 (050) 440 00 70
request@logisticplus.com.ua

Соціальні мережі: