×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Рефрижераторні перевезення по Україні

Вже більш ніж 13 років компанія Logistic Plus здійснює транспортування вантажів по Україні та за кордоном. Упродовж останніх років в цій сфері все більшої популярності набирають рефрижераторні перевезення. Такий попит можна пояснити необхідністю швидкого та безпечного доставлення продуктів, що швидко псуються, на дальні відстані.
icon-transport.png

Звичайний алгоритм транспортування для, наприклад, молока та м’яса не підходить, адже в стандартний контейнер проникає повітря та сонячні промені. Це впливає на коливання температури, термін придатності та товарний вигляд харчових продуктів. Для розв'язання цієї проблеми компанія Logistic Plus пропонує рефрижераторні перевезення Україною.

Що таке рефрижераторні перевезення?

Рефрижераторні перевезення — це контейнерне транспортування вантажів, що потребують дотримання особливих температурних умов, рівня вологості, а також дотримання санітарних норм чи швидкості доставлення. Такі товари — це переважно харчові продукти, що мають певний термін придатності та умови зберігання.
Рефрижераторні перевезення потрібні для доставлення:

 • М’ясної та рибної продукції, їх напівфабрикатів.
 • Молока та продуктів молочного перероблення (йогурти, сир і т.д.).
 • Фрукти, овочі, ягоди.
 • Кондитерські вироби.
 • Харчові продукти глибокого заморожування.
 • Речовини з особливим хімічним складом, що потребують дотримання температурного режиму.
 • Рослини, що не переносять спеку.
 • Медичні препарати, обладнання і т.д.

Не всі товари потребують саме холодильне обладнання. Тому рефрижераторні перевезення по України здійснюються двома способами:

 • В ізотермічних фургонах. Це спеціальні контейнери, що не пропускають світло, тепло чи холод ззовні. Вони працюють за принципом термоізоляцій. У фургон транспортують товар певної температури, яка і буде підтримуватися під час перевезення. Цей тип підходить для коротких маршрутів, наприклад, між містами та селами-сусідами.
 • В рефрижераторах. Такий тип фургонів може тримати температуру від  -18 до +20 ˚С на довгих дистанціях в межах країни та на міжнародних рейсах.

Переваги рефрижераторних перевезень Україною

Рефрижераторні перевезення потребують певного температурного режиму для кожного типу продукції. Тому фури, які здійснюють доставлення, мають свої специфікації, що підтверджуються сертифікатами. З метою обмежити контакти вантажу з платформами  для транспортування використовують особливе пакування чи тари. Такі дії дозволяють дотримуватися чітких норм санітарної безпеки. 

Різні типи товарів вимагають різних температурних показників. Наприклад, ресторану потрібно доставити партію молочних продуктів та заморожених овочів без порушень товарного сусідства і температурного режиму. Перший варіант — винаймати окремі фури під різні партії. Другий — замовити рефрижераторні перевезення в одній фурі, адже автомобілі, що обладнані холодильними камерами, мають кілька відсіків. У кожному з них температура налаштовується окремо, завдяки чому можна транспортувати відразу кілька різних видів вантажу. В результаті, ціна на транспортування буде нижче, а результативність вище. 

Logistic Plus — лідер логістичних перевезень в Україні

Logistic Plus здійснює рефрижераторні перевезення в Київ, Харків, Дніпро та інші міста України. Постійними клієнтами компанії стали фірми, що працюють з міжнародними партнерами. Для економної та своєчасної доставки, компанія використовує три типи машин:

 • Фургони. Цей транспорт працює на невеликих дистанціях і вміщує в себе 3-5 тонн. Їх оснащують термозахисними контейнерами, рідше — холодильниками. Використовують для доставки в міста або села-сусіди.
 • Фури. Ці машини легко вміщують від 3 до 5 тонн продукції будь-якого типу. Їх частіше оснащують рефрижераторами і відправляють на довгі дистанції, наприклад всією Україною або за її межі.
 • Напівпричіп. За функціональністю вони схожі на фури. Розрізняються лише місткістю. Вантажна норма причепа — від 5 тонн.

Рефрижераторні перевезення по Україні мають три типи температурного режиму. У Logistic Plus найчастіше замовляють клас "С". Холодильне обладнання цього формату здатне підтримувати температурний режим від -20 до +12 ˚С. Попит на них формується їх універсальністю. Також в Logistic Plus є холодильники типу "А", що підтримують температуру від 0 до +12 ˚С і типу "В", з температурним режимом від -10 до 12 ˚С.

Переваги 3PL-оператора Logistic Plus

Фахівці компанії Logistic Plus досвічені в транспортно-логістичній сфері. Ми знаємо всі тонкощі роботи морозильного обладнання і придумуємо етапи транспортування вантажу. Logistic Plus займається документацією та відстежує дотримання режиму рефрижераторних перевезень. 3PL-оператор Logistic Plus — це:

 • Якісна розробка плану транспортування, починаючи від вибору маршруту і транспортного засобу, закінчуючи оформленням всієї документації, що стосується доставлення.
 • Відкрита інформація щодо всіх етапів рефрижераторних перевезень по Україні. Наші системи допомагають відстежити, що відбувається з товаром на всіх точках, тому ви чітко будете знати, як відбувається транспортування.
 • Робота у всіх регіонах України і співпраця з фірмами за її межами.
 • Доставка вантажу в максимально короткі строки.
 • Гарантія дотримання температурних і санітарних норм, передбачених для кожного виду вантажу.

  Якщо у вас залишилися будь-які питання, то ви можете зв'язатися з нашими менеджерами і отримати компетентні відповіді.
   Наша адреса:

   Україна, 08114,
   Київська область,
   с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
   складський комплекс AMTEL-2.

   Контакти:

   +38 (044) 498 91 78
   Відділ продажу послуг
   +38 (050) 640 55 71
   sales@logistic.plus

   Соціальні мережі: