×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Перевезення збірних вантажів

З 2008 року компанія Logistic Plus надає логістичні послуги на території України і за кордоном. Популярним напрямом в цій сфері є перевезення збірних вантажів. Ця послуга дозволяє компанії клієнта орендувати не автотранспорт цілком, а лише необхідне в ньому місце. В результаті, в одній машині перевозяться товари від різних постачальників. Вимог до обсягу або ваги вантажу немає, важливо, щоб місця призначення були в одному населеному пункті або знаходилися на маршруті транспорту.
icon-transport.png

Це вигідний спосіб заощадити на невеликих партіях, щоб економити і акумулювати ресурси. Logistic Plus пропонує оптимальне ціноутворення та тарифікацію.

Що таке перевезення збірних вантажів?

Перевезення збірних вантажів — це послуга, яка стала мати попит на логістичному ринку кілька років тому. Вона розв'язала проблему недоцільного використання автотранспорту. Раніше клієнту було необхідно найняти фуру навіть при перевезенні однієї одиниці вантажу. Це було не вигідно і дорого, особливо на далеких відстанях. Перевезення збірних вантажів або оренда місця в автотранспорті декількома клієнтами дозволяє перевозити навіть маленькі партії без надмірних фінансових витрат. Це найкращий вихід для тих, хто працює з малогабаритними відправленнями.
Як влаштований процес

Перевезення збірних вантажів здійснюється наступним чином:

 • Формування вантажу. Для цього його необхідно доставити на склад компанії перевізника або забрати у постачальника. Після цього товар упаковується, маркується, пакується в контейнери і очікує на відправлення.
 • Формування маршруту. Підбираються рейси в один населений пункт.
 • Перевезення вантажів.
 • Четвертий етап — розвантаження товарів в точці дистрибуції.

Переваги клієнтів Logistic Plus

Головна перевага — економія. Клієнт не оплачує порожній простір в транспорті, зайве пальне, витрачене на дорогу і т.д. При збірних вантажоперевезеннях 3PL-оператор здійснює один рейс, але перевозить кілька партій. Вартість послуги розбивається між усіма клієнтами, в залежності від обсягу вантажу. Сьогодні це один з найефективніших та найекономніших способів доставлення по Україні і за кордоном.

Швидкість доставлення та збереження вантажу — ще одна перевага послуги. Рейси зі збірним вантажем відправляються регулярно, тому не доведеться чекати черги, або поки транспорт буде повністю завантажений. Всі товари перевозяться в контейнерах, складський персонал стежить, щоб не було пошкоджень.

Детальніше про 3PL-оператора Logistic Plus

Logistic Plus здійснює перевезення збірних вантажів Україною та Європою. Понад десять років ми працюємо з малим бізнесом і великими підприємствами країни. Серед наших партнерів: Ferrero, Bacardi, Sony, Humana, комбінат "Радомишль" та ін.

Ми надаємо широкий спектр транспортно-логістичних послуг, в тому числі перевезення збірних вантажів. Доставку замовляють приватні особи, власники малого та середнього бізнесу, а також великі підприємства, коли виникає необхідність в негабаритних поставках. Відбуття автотранспорту зі складів відбувається щодня, ми чітко дотримуємося домовленостей з клієнтом.

Поставка збірних вантажів потрібна і при міжнародних перевезеннях. 3PL-оператор прокладає оптимальний маршрут, займається логістичними питаннями і митно-брокерським оформленням. З таким підходом можна істотно заощадити на міжнародних перевезеннях.

Переваги Logistic Plus

Logistic Plus бере на себе не тільки сам процес перевезення, а й всі попередні етапи, які стосуються організації і транспортування. Професійна організація доставки Logistic Plus гарантує клієнтам:

 • Своєчасне доставлення товарів відповідно до домовленостей. Контроль на кожному етапі.
 • Зберігання та обробку товару на складі. При необхідності можливе тимчасове або постійне складське зберігання. Перед відправленням наші фахівці перевіряють вагу, якість пакування і наявність тари для переміщення.
 • При перевезенні збірних вантажів Logistic Plus самостійно оформляє документи для митниці.
 • Вибір відповідного транспортного засобу 3PL-оператора з урахуванням характеристик вантажу.
 • Доставлення у місце призначення відповідно до термінів.

  Logistic Plus займається логістичними перевезеннями вантажів з 2008 року. Фахівці компанії чітко знають, як отримати найкращий результат при мінімальних витратах ресурсів.

  Для виконання завдання клієнта підключаємо:

  • власний автопарк з транспортом різної вантажності;
  • три склади в Київській області для постійного або тимчасового зберігання вантажу;
  • досвічений персонал;
  • вантажно-розвантажувальну техніку.
    До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, обираючи найкраще рішення для досягнення поставленої мети. Надаємо експедиційні послуги для відстеження товару, а також надсилаємо звіти на вимогу клієнта. Відкладені алгоритми консолідації дозволяють нам виконувати термінові замовлення шляхом скорочення часу від отримання вантажу до моменту транспортування.

     Наша адреса:

     Україна, 08114,
     Київська область,
     с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
     складський комплекс AMTEL-2.

     Контакти:

     +38 (044) 498 91 78
     Відділ продажу послуг
     +38 (050) 640 55 71
     sales@logistic.plus

     Соціальні мережі: