×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Відповідальне зберігання в Logistic Plus:

основні переваги
icon-transport.png

Бізнес, який веде продаж матеріальних об'єктів, має бути обладнаний приміщенням під зберігання товарів. Але зараз малий бізнес та підприємці рідко можуть дозволити собі купівлю складського приміщення. Тому оренда виходить набагато вигідніше. Топовою пропозицією в співвідношенні ефективність-фінансові витрати стало відповідальне зберігання. Воно охоплює  розвантаження, оформлення документації, захист і охорону, утримання товару з урахуванням санітарних норм і відповідного температурного режиму, вантажні роботи перед від'їздом.


У Logistic Plus є сучасні обладнані складські приміщення, які призначені для послуг відповідального зберігання. Персонал веде звітність, тому клієнти можуть дізнатися, що, як і коли відбувалося з їх товаром до моменту отримання клієнтом. У нас вигідні ціни на відповідальне зберігання і ми гарантуємо 100% збереження товарів, отриманих від постачальника.

Особливості процедури відповідального зберігання

Щоб доставити вантаж до місця призначення, підприємці і комерційні організації звертаються до 3PL-оператора. Оскільки виробництво вимагає тривалого зберігання продукції, логістична компанія надає приміщення в оренду чи розміщує товар на своїх складах. Оскільки від моменту постачання до моменту реалізації зберігати товар вигідно на аутсорсі, Logistic Plus пропонує послугу відповідального зберігання.
Кому може знадобитися відповідальне зберігання вантажів:

 • Постачальникам, що працюють за попередньою платою. На весь час проведення банківських операцій 3PL-оператор бере на себе зберігання товарів в належних умовах.
 • Покупцям, які згодні прийняти товар тільки після оглядую.
 • Стороні, яка не бажає оплачувати вантаж через порушення одного з пунктів договору.
 • Власникам малого бізнесу, що працює з сезонними товарами.
 • Імпортерам, що запускає тестову лінію продажів.

Відповідальне зберігання товарів в Україні допомагає розв'язувати питання з безпечним розміщенням вантажів, які транспортуватимуть через якийсь час, підтримує фірми, що не потребують постійному вмісті складів. Воно охоплює:

 • Вивантаження товарів з транспорту.
 • Приймання та розміщення на складі товару, облік. Ведення звітності із застосуванням спеціального обладнання для кожного типу товарів.
 • Комплектацію та перепакування окремих товарних одиниць на вимогу замовника.
 • Маркування. Кожен товар в процесі продажу повинен мати спеціальне маркування, що відповідає вимогам законодавства.
 • Навантаження товару в транспорт по завершенні терміну відповідального зберігання.

При необхідності замовник може звернутися в логістичну компанію з проханням про внесення додаткових пунктів. Якщо 3PL-оператор здатний надати необхідний тип послуг, то підписується договір, згідно з яким вся відповідальність за товар лягає на плечі компанії.

Logistic Plus: відповідальне зберігання у логістичної компанії

Logistic Plus працює з різними видами продукції, починаючи від продуктової, закінчуючи медичним обладнанням. Тому при наданні послуг наші фахівці намагаються враховувати інтереси обох сторін укладення контракту. Вартість відповідального зберігання у 3PL-оператора залежить від кількості послуг, що надаються. Якщо вас цікавить ціна на якийсь певний обсяг вантажу, ви можете зв'язатися з менеджерами, і вони вважатимуть вам приблизну вартість.
  Переваги Logistic Plus:

  • Наявність багатоярусної системи палетного зберігання товарів.
  • Стелажі для дрібних одиниць.
  • Кожне складське приміщення для відповідального зберігання має антипилове покриття.
  • Навантаження відбувається за допомогою нового обладнання.
  • Звітність ведеться щодня.
  • 3PL-оператор надає послуги відповідального зберігання в Києві, поруч з головними транспортними вузлами країни і маршрутами в країни Європи і СНД.

  Logistic Plus — компанія з багаторічним досвідом, яка гарантує збереження товару протягом будь-якого терміну.
  Наша адреса:

  Україна, 08114,
  Київська область,
  с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
  складський комплекс AMTEL-2.

  Контакти:

  +38 (044) 498 91 78
  Відділ продажу послуг
  +38 (050) 640 55 71
  sales@logistic.plus

  Соціальні мережі: