×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Оренда складських приміщень у Києві від Logistic Plus

Купівля складу для підприємства — серйозний крок, який вимагає прийняття зваженого рішення і постійних фінансових вливань, оскільки приміщення необхідно постійно утримувати в належному стані. Зараз багато хто відмовляється від таких витрат на користь оренди складських приміщень. Це дозволяє користуватися приміщенням тільки певний час. При цьому орендований склад буде повністю обладнаний і готовий до роботи.
icon-transport.png

Більшість центрів сполучення походять через столицю України, тому оренда складів в Києві користується все більшою популярністю. Logistic Plus пропонує цілий комплекс послуг: фулфілмент, відповідальне зберігання, фреш зберігання, навантаження і розвантаження товарів, транспортування та ведення документації від моменту отримання і до вивантаження в пункті прибуття.

Оренда складів Київ: чим це вигідно?

Оренда складських приміщень в Києві — це передача товарів на обраний термін 3PL-оператору для зберігання та проведення операцій. Зберігати в боксах можна практично всі типи товарів:

 • Речі — сюди входять все категорія товарів, пов'язані з текстилем (тканини, взуття, одяг, тканинні вироби).
 • Меблі будь-якого плану в зібраному і розібраному вигляді. Ціна на оренду складу в Києві в розібраному вигляді нижче, оскільки товар займає менше місця, але замовнику часто зручніше оглядати готову модель.
 • Будматеріали, спортивне спорядження, побутова техніка і т.д.
 • Харчі та медикаменти. Оскільки вони вимагають певного температурного режиму, для них спеціально обладнали складські приміщення з рефрижераторами.
 • Автомобільні запчастини, компоненти до техніки та обладнання.
За бажанням замовника оренда складу в Києві буде включати ширший спектр послуг (маркування (стикерування), перепакування, облік і т.д.).
  Крім рефрижераторного зберігання продуктів, що вимагають певного температурного режиму, надаємо інші послуги для особливого типу товарів.

  • Відповідальне зберігання —  тимчасове розміщення товару під контроль до моменту подальшого переведення. Товар утримується в належних санітарних умовах, постійно контролюється його стан.
  • Охорона з відеоспостереженням.
  • Фулфілмент.
  • Стікерування, доукомплектація, формування подарункових наборів.
  • Кур'єрська доставка замовлень.
    Ціни на оренду складів в Києві варіюються в залежності від розміру приміщень і кількості додаткових послуг, які вам необхідні. Існує поняття "розумної оренди складу". Це складання перспективного плану, який допоможе заощадити 15-20% вартості. Такий план найчастіше складають логістичні компанії, які працюють з транспортуванням і зберіганням вантажів.

     Logistic Plus: переваги оренди складів в компанії

     Оренда складів у Києві для виробничих товарів стала вже звичною річчю. Logistic Plus пропонує цілий комплекс послуг, що значно заощадить ваш бюджет. Оскільки Logistic Plus — це 3PL оператор, який на ринку вже понад 13 років, на всі питання фахівці компанії готові надати рішення вже зараз.
      Переваги роботи з Logistic Plus:

      • Спостереження за товаром на складі і під час його доставлення ведеться 24 на 7, тому ви можете запросити звіт про стан в будь-який день і отримати його найближчим часом.
      • Розташування складських приміщень в Київській області.
      • Ціна на оренду складу залежить від ваших індивідуальних вимог.
      • Цілодобова охорона і ведення документації. Склади оснащені відеокамерами, пожежною сигналізацією та цілодобово за ними спостерігають фахівці.

       При необхідності уточнити інформацію ви завжди можете зв'язатися з менеджерами Logistic Plus. Вони розрахують, скільки коштуватиме вартість послуги і підкажуть, як вибрати найбільш вигідну пропозицію.
       Наша адреса:

       Україна, 08114,
       Київська область,
       с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
       складський комплекс AMTEL-2.

       Контакти:

       +38 (044) 498 91 78
       Відділ продажу послуг
       +38 (050) 640 55 71
       sales@logistic.plus

       Соціальні мережі: