×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 795

Кросс-докінг в Logistic Plus Ukraine

Кросс-докінг — це доставка, яка орієнтована на високу швидкість виконання операцій. Відвантаження та переміщення товарів відбуваються швидко, практично без зупинок, а перепакування в разі необхідності проводиться на ліцензійних складах. Наскрізне складування має на увазі під собою навантаження, розвантаження, стікування, видачу та зберігання товарів з максимальною відповідальністю.

Найчастіше до використання такого виду послуг вдаються підприємці, які постачають товари оптом чи великими партіями на постійній основі. Через те, що перевага крос докінгу полягає в швидкості, він найкраще працює при обмежених термінах доставлення, коли потрібна швидке транспортування.
icon-rocket.png

Кросс докінг: принципи роботи

Послуги крос докінгу мають кілька способів застосування:

  • Метод перевантаження з одного транспортного засобу в інший. Найчастіше звертаються, якщо потрібно вивантажити товар з автомобіля і перевантажити в контейнер і навпаки.
  • Доставлення вантажу, який привозять від різних постачальників за одним напрямком. Якщо у вас магазин одягу, в який приходять товари від різних фабрик, то щоб не оплачувати окремі машини, все вивантажують в одну на складі і відправляють в дорогу.
  • При необхідності товар від одного виробника доставити за різними адресами. Крос докінг дозволяє доставити товар до певного складу і вже потім розіслати його по регіонам.

Кросс докінг від Logistic Plus

В Україні послуги крос докінгу надає 3PL-оператор Logistic Plus. Ми ефективно розподіляємо робочі ресурси і чітко дотримуємося графіка виконання завдань, внаслідок чого добиваємося високої швидкості виконання операцій. Ми працюємо з усіма сферами бізнесу:

  • Опт, де ключове завдання — швидке отримання товарів і його відправлення на реалізацію. Підходить всім компаніям, у яких кілька торгових точок в різних містах.
  • Компанії-імпортери. Доком Logistic Plus користуються всі, хто ввозить товари на територію України, Європи і країн СНД.
  • Малий і середній бізнес, великі підприємства.

Logistic Plus пропонує оптимальні умови транспортування вантажу, ціна на які буде відповідати якості і швидкості процесу. Всі наші фахівці мають практику роботи в крос докінг, тому перевезення вантажу проходить швидко, а навантаження і розвантаження — обережно. Ми гарантуємо відповідальні транспортно-логістичні послуги і 100% збереження товарів.
Наша адреса:

Україна, 08114,
Київська область,
с. Белогородка, вул. Компресорна 3А,
складський комплекс AMTEL-2.

Контакти:

+38 (044) 498 91 78
Відділ продажу послуг
+38 (050) 640 55 71
sales@logistic.plus

Соціальні мережі: